uż 📅 20 czerwca spotkamy się na boisku ⚽ Orzeł Olimpia Grudziądz, aby wspólnie przeżyć dzień pełen sportowych emocji, integracji i świetnej zabawy! 🤝💙Jak co roku nie zabraknie:
🔥 sportowego ducha walki,
👏 zdrowej rywalizacji,
🤝 gry w duchu fair play,
🎁 atrakcyjnych nagród,
🍽️ smacznego posiłku,
😊 pozytywnej atmosfery i wspólnego kibicowania!🏅 Wydarzenie odbywa się pod patronatem Prezydenta Grudziądza.

🤝 Organizowane jest przy współudziale Stowarzyszenia "W Centrum Dobro" oraz przy wsparciu Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.To wyjątkowe wydarzenie, które każdego roku łączy uczestników, opiekunów i kibiców wokół sportu, współpracy i wzajemnego wsparcia 🥰⚽Do zobaczenia na boisku! 💪🎉











